Do tohoto mezinárodního projektu byly zapojeny celkem 3 školy - kromě té naší ještě škola ze španělského Madridu a dále pak polská škola z města Bojszowy.

Cílem tohoto projektu s názvem "Great Wonders of Europe" byla tvorba společných aktivit a výstupů, např. výtvarná soutěž pod názvem "Významná historická místa našeho regionu" poskytla dostatek materiálu pro tvorbu společného kalendáře. Také jsme tvořili video prezentace turistického a kulturního charakteru pro okolí jednotlivých zúčastněných škol.

Při společných setkáních (vždy ve státě příslušné účastnící se školy) probíhala prezentace vytvořených děl, dále také ochutnávka typických národních jídel, společné sportovní a vědomostní aktivity. Setkání se vždy účastnili učitelé a žáci všech škol.

Celkem proběhly 4 schůzky všech škol.