Olympijská výzva - AKTIVNÍ ZÁŘÍ

Publikováno: 25.9.2023 Autor(ka): Jakub Ševcovic
VÝZVA PĚŠKY DO ŠKOLY NEKONČÍ!!! JEZDÍŠ NA KONI, POSILUJEŠ, HRAJEŠ TENIS, TANCUJEŠ, NEBO JEZDÍŠ NA KAJAKU, všechny tyto a mnoho dalších aktivit můžeš měřit a sbírat body do sportovní soutěže škol.

V letošním školním roce ČOV pro vás připravili novinku ve formě Olympijských výzev, které vás mohou inspirovat nejen v rámci tělesné výchovy, ale i ve svém volném čase. Přichystali si pro vás celkem 5 výzev, které vás budou doprovázet celým školním rokem.

Proč se zapojit? • Hlavní výhra jsou vstupenky na OF Most 2024, pokud škola splní všechny výzvy, dostane se o losování o vstupenky na OF Most 2024. Celkem na vás čeká až 150 volných vstupenek na OF Most 2024! • Za každou splněnou výzvu získáte 100 zlaťáků, které se započítají na vaše konto v Odměnách pro garanty.

Porovnej se s kamarádem kolik již nasbíral bodů a kdo z vás má větší šanci získat vstup na Olympijský festival.
Přemluv svého třídního učitele spolužáky, rodiče a sourozence ať nasbíráte společně pro tým ZŠ Stříbrnická co nejvíce bodů a možnost zisku cen. V minulém roce jsme Ti zařídili stojany na koloběžky, přijeď do školy na ní nebo zvol jinou fyzickou aktivitu, která Tě baví.

1. výzva – AKTIVNÍ ZÁŘÍ  VIDEO OD Šárky Kašpárkové

Ano, tak zní první výzva! Aktivní září je celorepubliková kampaň, která seznamuje širokou veřejnost s pozitivními přínos pravidelného pohybu pro fyzické a psychické zdraví člověka a je prvním projektem nadačního fondu Aktivní ČESKO a jeho podporovatelů.

„Víte, jaká je vaše doporučená dávka pohybu?“ Ano? Zkuste si celý měsíc plnit.

Jak se zapojit?

Využijte aplikaci EPP, hýbejte se a sbírejte při pohybu body, kterými pak podpořte Českou olympijskou nadaci a další projekty. Motivujte žáky a jejich rodiče k pohybu. Protože každý pohyb se počítá!

Aplikace ke stažení:

Jak na to? Je to jednoduché!

1. Vytvořte si účet v aplikaci EPP a můžete začít pomáhat!

2. Přidejte se do týmu ZŠ Ústí nad Labem Stříbrnická - C8VR9C

3. Před každou pohybovou aktivitou zapni aplikaci

4. Po skončení aktivity daruji získané body na vybraný projekt

5. Na konci měsíce škola, která bude mít nejvyšší počet získaných bodů bude odměněna

Žáci se mohou při plnění aktivit fotit a natáčet. Tyto dokumenty nahrávejte ZDE: OV výzva, abyste získali zlaťáky a také se dostali do slosování o hlavní výhru Olympijských výher – vstupenky na Olympijský festival Most.

Těšíme se na vaše zapojení, protože každý pohyb se počítá!

Sportu zdar!