Projektový Den díkůvzdání v Základní škole Stříbrnická Ústí nad Labem

Školní kolekce oblečení

Olympijská výzva - AKTIVNÍ ZÁŘÍ

VÝZVA PĚŠKY DO ŠKOLY NEKONČÍ!!! JEZDÍŠ NA KONI, POSILUJEŠ, HRAJEŠ TENIS, TANCUJEŠ, NEBO JEZDÍŠ NA KAJAKU, všechny tyto a mnoho dalších aktivit můžeš měřit a sbírat body do sportovní soutěže škol.

Republikové finále v orientačním běhu - Terezín 2023

Dne 7.6.2023 se naše škola zúčastnila Celostátního finále přeboru škol v orientačním běhu v Terezíně.

Tonda Obal na cestách v naší škole!

Okresní přebor škol v orientačním běhu

Dne 21.4. 2023 se v parku na Severní Terase za krásného jarního počasí sešlo na 200 žáků místních škol k závodům v orientačním běhu. Organizátoři místního klubu KOBUL (KLUB ORIENTAČNÍHO BĚHU ÚSTÍ NAD LABEM) připravili celkem 32 kontrol a jak vše nakonec dopadlo se dozvíte níže...

Projektový den s basketbalem

Světový den porozumění autismu

ČESKO VESLUJE - 1. školní kolo

"ŽÁCI BĚHEM ŠTAFETOVÝCH ZÁVODŮ MUSÍ SPOLUPRACOVAT, PROHLUBOVAT TÝMOVOST A PRÁCI VE SKUPINĚ, COŽ JSOU DŮLEŽITÉ DOVEDNOSTI PRO ŽIVOT", říká Jakub Ševcovic, učitel tělesné výchovy ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická, který má bohaté zkušenosti s organizováním světového poháru v běžeckém lyžování v Německu a dalších závodů pro nejlepší sportovce světa z jeho působení v Číně.

Projektové dny ICT

Připravujeme..