ZŠ Stříbrnická uklízí okolí!

ZŠ Stříbrnická uklízí okolí!

Publikováno: 15.9.2023 Autor(ka): Tereza Herbstová

Naši žáci se dnes po roce opět zapojili do celorepublikové dobrovolnické akce "Ukliďme Česko!".

Uklízelo se v areálu školy a blízkém okolí, kudy děti běžně chodí do školy. Nosnou myšlenkou této akce je sounáležitost a společná odpovědnost za prostředí ve kterém žijeme a pohybujeme se. Zároveň v dětech posilujeme správné návyky jak nakládat s odpadem.

Do  této celorepublikové úklidové akce, která tento rok připadla na 16.9.2023 se zapojují lidé ze všech koutů České republiky. Uklízejí školáci, politici, úředníci, skauti, děti z dětských domovů, vysokoškoláci, důchodci, programátoři, lékaři, prodavači, ekologové, turisti, pejskaři, pankáči … Prostě všichni, ktěří nejsou lhostejní ke svému okolí. 

Uklíďme svět, ukliďme Česko. Společně!