Turnaj ve florbale

Turnaj ve florbale

Publikováno: 16.11.2023 Autor(ka): Barbora Štěpánová

V pondělí 13. listopadu jsme se zúčastnili okresního kola ve florbale, kde jsme v počtu čtyř hráčů bez jediné prohry společně se ZŠ Elišky Krásnohorské obsadili 1. místo a postoupili jsme do finálového turnaje, který probíhal 15. listopadu v hale Slunety. Finálový turnaj se hrál standardně v počtu šesti hráčů a účastnily se týmy ZŠ Pod Vodojemem, ZŠ Elišky Krásnohorské, ZŠ Vinářská a ZŠ Stříbrnická. Ve finálovém turnaji na velkém hřišti už se nám tolik herně ani výsledkově nedařilo a po remíze 1:1 v závěrečném utkání se Základní školou Elišky Krásnohorské jsme obsadili krásné 3. místo z 19 přihlášených týmů okresu Ústí nad Labem. Brali jsme tak bronzové medaile, a proto celou cestu okresním kolem hodnotíme jako úspěšnou. Všem chlapcům patří velké poděkování za předvedené výkony a celkové nasazení v turnaji.