ŠVP Bedřichov 2.A, 2.C, 4.C a 9.B

ŠVP Bedřichov 2.A, 2.C, 4.C a 9.B

Publikováno: 26.5.2023 Autor(ka): Barbora Štěpánová

Minulý týden se v termínu 15.5. - 19. 5. 2023 uskutečnila v Bedřichově škola v přírodě, které se účastnily třídy 2. A, 2. C, 4. C a 9 .B. Společně jsme si to tam užili, přestože bylo chladnější počasí, které nás trochu potrápilo. Nenechali jsme se tím však zastavit a během svého pobytu jsme trávili spoustu času v přírodě, kde si děti užily zajímavé procházky po okolí a zahrály si hodně sportovních her a aktivit.

Také jsme navštívili Horskou službu v Bedřichově, lanové centrum, či dokonce bobovou dráhu v nedalekém Janově. Večer nesměla chybět společná diskotéka nebo bowling. Děti si v rámci her vyzkoušely týmovou spolupráci, upevnily si přátelství a poznaly se také z jiných úhlů než jen ze školních lavic. A samy uznaly, že takto strávený čas byl pro ně zajímavější než vysedávání s mobilem v ruce.