ŠVP Bedřichov 1.A, 3.B, 4.D a 6.B

Publikováno: 28.6.2023 Autor(ka): Barbora Štěpánová

22. - 26.5. proběhla škola v přírodě v Bedřichově pro žáky 1.A, 3.B, 4.D a 6.B.

Účastníci prověřili svoje síly a dovednosti během pěších výletů po okolí. Lanové centrum vyžadovalo stoprocentní soustředění a odměnou byl adrenalin a radost z překonání strachu. Mravenčí stezka vedla děti ke skalnímu bloku Viklan. Pro některé děti bylo čtení mapy a doprovodný kvíz velkou výzvou. Bobová dráha a minigolf pak odměnou za vzorné chování a pořádek na pokojích.

Útulné ubytování V Chatě Centrum, vynikající strava a především prima spolubydlící přenesli řadu děti přes obávanou první noc bez maminky. Velkou pochvalu zaslouží nejstarší studenti, kteří pro spolužáky z 1. stupně zorganizovali sportovní dopoledne a stezku odvahy. Odměnou pro ně byli snaživí a milí soutěžící. Společnou legraci i dojetí přinesly dvě diskotéky.

Všichni se už těší na další školu v přírodě.