STOJANY NA KOLOBĚŽKY

STOJANY NA KOLOBĚŽKY

Publikováno: 7.9.2022 Autor(ka): Barbora Štěpánová

Spousta našich žáků by ráda jezdila do školy na koloběžce nebo na kole, avšak bohužel nemohou, není je kam bezpečně uložit. Do skříněk se nevejdou a navíc se s nimi do budovy školy nanáší velké množství nepořádku. Proto se naše škola rozhodla pořídit stojany na koloběžky, kam si je děti budou moci uložit a uzamknout visacím zámkem.

Patnáct nových stání na koloběžky najdete vlevo od hlavního vchodu školy. V devíti držácích lze koloběžku uzamknout pomocí lankového nebo U zámku (žák si musí přinést vlastní). Zbývajících šest stojanů lze uzamknout klasickým visacím zámkem, který si žák musí rovněž přinést.

Bude-li z řad žáků zájem, je možné stání na koloběžky a kola do budoucna rozšířit.

Škola nenese odpovědnost za případné ztráty. Do budoucna plánujeme zabezpečit prostor školy i stání na koloběžky kamerovým systémem.