Rozlučkový výlet třídy 9.C

Rozlučkový výlet třídy 9.C

Publikováno: 1.7.2023 Autor(ka): Tereza Herbstová

V úterý 27.6.2023 se třída 9.C vydala na dvoudenní výlet do Ostrova u Tisé. Autobus je dovezl do Tisé, odkud výletníci pokračovali po svých. Prohlédli si Tiské stěny, a pak už od Turistické chaty v Tisé pokračovali dál až do Autokempu v Ostrově.

V Autokempu Pod Císařem si po příchodu postavili stany a došli si na oběd do tamějšího penzionu. Odpoledne strávili v okolí kempu, kde sbírali dřevo na večerní táborák. Počasí bylo velmi proměnlivé, ale účastníci výletu si tím nedali pokazit náladu. Večerního táboráku se zúčastnily také paní učitelky Šumpíková, Hozáková, Müllnerová a Novotná, které i přes nepřízeň počasí dorazily, aby se s žáky 9.C příjemně rozloučily. Od táboráku výletníky rozehnala bouřka. Ti se proto odebrali do svých stanů a chatek. 

Druhý den, ve středu 28.6.2023, se počasí umoudřilo. Žáci sbalili stany a vydali se zpět do Tisé, odkud jeli autobusem do Ústí nad Labem. Všichni zúčastnění si výlet moc užili.