PŘESPOLNÍ BĚH 6.10.2022

PŘESPOLNÍ BĚH 6.10.2022

Publikováno: 6.10.2022 Autor(ka): Barbora Štěpánová

Ve čtvrtek 6. října se uskutečnil na Základní škole Elišky Krásnohorské přespolní běh pro základní školy. Atmosféra na závodech byla výborná! Děti se vzájemně podporovaly a fandily jeden druhému. Naše škola soutěžila ve všech kategoriích, tedy od 1. do 9. třídy. 

Dívky z 1. - 3. tříd se umístily na krásném 5. místě. Chlapci z 1. - 3. tříd vybojovali 3. místo. Dívkám z 4. a 5. tříd unikla bronzová medaile jen o jedno místo, skončily tedy na 4. místě. Chlapci ze 4. a 5. tříd ukořistili 3. místo. 

V kategorii starších žáků, tedy 6. - 7. ročník, se dívky i chlapci umístili na 5. místě. 

V kategorii nejstarších, 8. a 9. ročník, se dívky umístily na 6. místě a chlapci vybojovali 5. místo. 

I přes nepřízeň počasí se naši závodníci umístili na předních pozicích. 

Všem moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!