2. C na exkurzi v Masarykově nemocnici
Třída 2. C navštívila 27. dubna 2026 Masarykovu nemocnici, kde děti měly možnost nahlédnout na Oddělení ústní, čelistní a obličejové chirurgie. Děti byly nadšené – všechno je zajímalo, ptaly se, zkoumaly a nasávaly atmosféru skutečného nemocničního provozu. Součástí exkurze byl i program o zaměřený na správnou péči o chrup, který si připravili studenti ze zdravotnické školy. Moc děkujeme paní doktorce Placákové a celému jejímu týmu za organizaci, za čas, trpělivost a milé přijetí.