ŠVP Staré Splavy 6.A, 6.D a 9.A

ŠVP Staré Splavy 6.A, 6.D a 9.A

Publikováno: 1.6.2023 Autor(ka): Barbora Štěpánová

Máro, Kosťo, Natálko! 

Na poslední celokvětnový týden se třídy 6.A, 6.D a 9.A vydaly na školu v přírodě k Máchovu jezeru. Celá skupina 52 dětí a 3 dospělých se v pondělí 22.5. sešla ráno na nádraží a vlakem (se svižným přestupem v České Lípě) dorazila do Starých Splav, odkud to byla jen krátká procházka do našeho chatkového campu Elite. Dětem i dospělým se ubytování v chatičkách velmi líbilo. V úterý jsme se vydali na celodenní výlet kolem Máchova jezera. Sice nám dopoledne propršelo, ale děti byly správňáci a s trochou deště se vyrovnaly.

Deváťáci měli pro šesťáky připravených hned několik skvělých her a dokonce i stezku odvahy. Nejoblíbenější částí ŠvP byl volný čas, kdy většina dětí vzala míč a společně hráli fotbal, vybíjenou nebo volejbal. Všichni jsme si to tak užili, že budeme muset asi vyrazit v dalších letech znovu.