OLYMPIJSKÝ VÍCEBOJ

Světový den porozumění autismu

Tech Day 2022

XXIV. zimní olympijské hry - Beijing 2022

Zatím poslední hry byly uspořádány v únoru 2018 v jihokorejském Pchjongčchang. Následující ZOH v roce 2022 bude 4.2.2022 hostit čínský Peking, který se tak stane vůbec prvním městem, jež hostilo letní i zimní olympijské hry.

6x na stupních vítězů v PŘESPOLNÍM BĚHU

Dva dny s roboty

spolupráce s Technickým klubem UJEP, projektové dny s roboty

ŠKOLNÍ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2021

Za krásného slunečného počasí jme společně oslavili olympijské myšlenky a hodnoty během T-Mobile Olympijského běhu 2021!

VÝSLEDKY KROKOVÉ VÝZVY

Vyhodnocení KROKOVÉ VÝZVY... CELKOVÉ VÝSLEDKY NAJDETE V PŘILOŽENÝCH PDF SOUBORECH.... Projekt spočíval v tom, že žáci nahrají počet svých ušlých kroků přes odkaz na formulář v MS FORMS za období od 6.4.2021 - 23.5. 2021. Cílem nebyla pouze motivace k větší fyzické aktivitě, ale možnost využití mezipředmětových vztahů ve výuce podle aktuální virtuální pozice na mapě. Učitel mohl tuto pozici na mapě využít a zohlednit ve svých přípravách na hodiny v daném týdnu.