Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
středa, 24 duben 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Přespolní běh

2018 09 Prespolni behV pátek 21. září 2018 se výběr dívek a chlapců zúčastnil okresního finále v přespolním běhu, který se konal na ZŠ Elišky Krásnohorské v Ústí nad Labem. Trať byla poměrně náročná a v nadměrných teplotách byly okruhy velmi vyčerpávající. Proto bylo 4. místo družstva starších žákyň úspěchem. Musíme vyzdvihnout krásné 2. místo celkového pořadí, na kterém doběhl Petr Synáček a tím pomohl družstvu starších žáků ve veliké konkurenci mladých sportovců k celkovému 6. místu.

Všem zúčastněným děkujeme za reprezentaci školy a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů!

Fotografie naleznete ve fotogalerii.

Mgr. Tereza Ševcovicová