Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
pondělí, 16 září 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Zaměstnanci a třídnictví

 

Vedení školy
Ředitel školy:    Michal Ševcovic
Statutár. zástupce ředitele:    Petr Heide
Zástupkyně ředitele :   Hana Hellerová
Výchovná poradkyně: Jaroslava Müllnerová
Metodik prevence: Alexandra Zalabáková
Metodik ICT: Martin Lukaščík, Petr Heide
Koordinátor EVVO:  Hana Coubalová 
   

 

Třídní učitelé 
I.A   Eva Hemrová VI.A    Radka Heide Gruzovská
I.B Dagmar Zárubová VI.B Žaneta Šímová
I.C Lenka Krejčová VI.C Radka Pfefferová
I.D Lenka Kasperová VI.D Jaroslav Šindler
II.A Iveta Cajthamlová VII.A Jaroslava Müllnerová
II.B Ivana Dobešová VII.B Oldřich Ježek
II.C Jarmila Kindlová VII.C Lenka Gruberová
III.A Petra Vejlupková VIII.A    Magdalena Mansfeld Kašová
III.B   Markéta Šindelářová VIII.B Kamila Křížová
III.C Martina Petýrková VIII.C Radek Hofman
III.D Zděnka Kuželová IX.A Tereza Šumpíková
IV.A Klára Šťastná IX.B  Milan Adámek
IV.B Soňa Gerychová IX.C  Gabriela Hozáková 
IV.C Monika Churavá    
V.A Adéla Dytrtová

Emailový kontakt na jednotlivé vyučující najdete v menu

pod položkou KONTAKT      

V.B Petra Novotná
V.C Lenka Gavlasová                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní učitelé

Aleš Novotný, Tereza Ševcovicová, Alexandra Zalabáková, Hana Coubalová, Jaroslava Štofíková, Alena Jehličková, Lenka Bérešová, Jiří Růžička, Radek Knapčok, Karin Kubálková (asistentka pedagoga), Alena Přenosilová (asistentka pedagoga), Karel Vobora (asistent pedagoga), Lenka Bundová (asistentka pedagoga)

 Asistent pedagoga

Alena Přenosilová, Karel Vobora, Lenka Bundová, Karin Kubálková

Školní družina

Vedoucí ŠD:               Ivana Polášková

Vychovatelky:            Lenka Žemličková, Zuzana Ciglerová, Kateřina Krýslová, Lucie Štíchová, Martina Šeinerová

Administrativa

Personalistka:             Radka Tíkalová

Ekonomka:                 Eva Kubištová

Školní jídelna

Vedoucí ŠJ:                 Soňa Marková

Kuchařky:                   Romana Sýkorová, Blanka Prachařová, Markéta Zelenková, Šárka Válová, Monika Jurčíková,                                                       Dana Pospíšilová

Údržba, úklid

Školník:                       Václav Hrubec, Luboš Jehlička (domovník)

Údržbář bazénu:           Pavel Špic

Uklizečky:                    Jitka Strnadová, Jana Beseová, Jitka Kittnerová, Kamila Hermanová,                                                              Petra Fajtová, Jitka Mrzenová, Ivana Houžvicová

Školní asistentky

Adéla Bundová, Markéta Čečrlová, Marie Tůmová, Tereza Malá